Części samochodowe do Twojego samochodu

Pomożemy Ci w doborze właściwych części do Twojego samochodu - zarówno jeśli chodzi o części eksploatacyjne (takie jak np.: hamulce, zawieszenie, filtry czy płyny), jak i elementy układów (wydechowego, powietrza, napędu czy silnika) oraz blacharskie (np. progi, nadkola, a nawet drzwi czy zderzaki). Jeśli to możliwe, zawsze staramy się przedstawić kilka możliwości - kilku różnych producentów, w tym producenta na tzw. pierwszy montaż (czyli to samo co oryginał). Części możesz zamówić zarówno osobiście w naszym sklepie w Gliwicach przy ul. Ziemowita 4, jak i zdalnie - możesz:

W ofercie części zamiennych w Autojapan znajdziesz m.in.: filtry, elementy karoserii i nadwozia, osprzęt silnika, elementy oświetlenia pojazdu, części układów elektrycznego i zapłonowego, klocki i tarcze hamulcowe oraz inne elementy układu hamulcowego, części zamienne układów kierowniczego, napędowego i wydechowego, zawieszenie.

Oferujemy także części zamienne do wózków widłowych - o szczegóły pytaj sprzedawcę.

Części oryginalne

Oryginalne części zamienne są gwarancją poprawnego i bezpiecznego działania całego samochodu. Czasem też, dla niektórych produktów, nie występują zamienniki, wtenczas części oryginalne mogą być jedynym rozwiązaniem. W naszej ofercie znajdziesz części oryginalne takich większości marek.

Sklep internetowy m-czesci

W sklepie internetowym prezentujemy najlepsze oferty, a także te najbardziej nietypowe. Jeśli czegoś nie znajdziesz, nie oznacza to, że nie możemy Ci tego zaoferować: napisz do nas lub zadzwoń pod numer: 32 387 04 94, a dobierzemy dla Ciebie odpowiednie części, a na życzenie umieścimy odpowiednie produkty w sklepie internetowym.

Zakupy w naszym sklepie internetowym zabezpiecza platforma iStore. Jeśli chcesz, możesz także znaleźć odpowiedni produkt, lub poprosić o jego wystawienie w serwisie Allegro.pl

Kupuj on-line w sklepie internetowym!

Przejdź do sklepu m-czesci.eu  lub  sprawdź ofertę na allegro

Najczęściej zadawane pytania dotyczące części samochodowych

Aby prawidłowo dobrać części będziesz musiał przygotować:
  • Markę i model pojazdu
  • Rok produkcji
  • Pojemność i rodzaj silnika
  • Rok produkcji
Do niektórych części mogą okazać się również niezbędne:
  • Numer nadwozia (VIN - znajdziesz go w dowodzie rejestracyjnym) - pozwoli to być nam bardziej precyzyjnym, w doborze części
Jeśli dysponujesz dokładnymi wymiarami to, wraz z informacjami o Twoim samochodzie, warto nam je podać. Dla przykładu dobór przegubów w niektórych modelach może okazać się bez nich niemożliwy. Jednak w przypadku odpowiednich wymiarów i numerów, możemy odnaleźć dokładnie tę część jakiej szukasz. Najlepiej skontaktuj się z nami i dowiedz jak możemy Ci pomóc.
W zależności od tego czy chciałbyś swoje zamówienie odebrać osobiście, czy życzysz sobie, abyśmy wysłali do Ciebie kuriera czas ten może wynosić o minuty (a więc czas niezbędny na pobranie niektórych części z magazynu) do jednego dnia przy odbiorze osobistym (dla cześci, których aktualnie nie mamy na miejscu w sklepie), bądź dwóch dni przy wysyłce. Przy zamówieniu przesyłki, towar wysyłamy maksymalnie w ciągu 24 godzin (w dni robocze). Następnie kurier dotrze do Ciebie z przesyłką w ciągu 24 godzin (w dni robocze).
Części oryginalne, które możesz u nas dostać, pochodzą od oficjalnych dostawców poszczególnych marek. Dzięki temu możesz mieć pewność, że w Twoim samochodzie będą funkcjonować dokłądnie te elementy, które przewidział w mim producent.
W Autojapan możesz otrzymać praktycznie dowolną oryginalną część do Twojego auta (w ramach obsługiwanych marek) - od najmniejszych śróbek po cały silnik. Niektóre produkty otrzymasz nawet tego samego dnia, na inne będzie trzeba czasem zaczekać. Szczegółowych informacja o czasie oczekiwania podamy Ci podczas kontaktu.
Oczywiście możesz zwrócić zakupione produkty. Jeśli się rozmyślisz to masz 14 dni na odesłanie produktu.
Towar wysyłamy maksymalnie w ciągu 24 godzin (w dni robocze). Następnie kurier dotrze do Ciebie z przesyłką w ciągu 24 godzin (w dni robocze).

Masz więcej pytań lub chcesz nawiązać współpracę?

Skontaktuj się z nami